CZTERY WIEKI

CZTERY WIEKI
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Ranking firm szkoleniowych (1)Pierwszym wiekiem świata po wyłonieniu się z chaosu był wiek złoty. Było to za panowania Kronosa. W rzekach płynęło mleko, z drzew można było łatwo pozyskać najlepszy miód, ziemia rodziła wszystko w wielkiej obfitości bez udziału rolnika. Ludzie żyli bez trosk i smutków, nie musieli się trudzić, aby przeżyć. Ciało ludzkie się nie starzało i nie chorowało, a życie upływało im na niekończących się ucztach i zabawach. Gdy Kronos stracił swoją władzę, skończył się wiek złoty i złoci ludzie zamienili się w dobroczynne demony.
Potem nastąpił wiek srebrny, więc nie był już tak doskonały jak poprzedni. Okres rozwoju ludzi trwał bardzo powoli, dzieciństwo trwało sto lat, a dorosłość była krótka, pełna zgryzot i nieszczęść. Ludzie byli dumni, nie chcieli składać bogom ofiar?Zeusowi nie podobali się tak bardzo, że wytępił ich wszystkich, ale mimo tego gdzieś w zakamarkach ludzkiej pamięci postrzegani byli jednak jako błogosławione dusze?
Następny wiek brązowy charakteryzował się ludźmi gwałtownymi, kochającymi wojnę, mającymi ogromną siłę i serca twarde jak kamień. Wszystkie potrzebne narzędzia i broń wytwarzali z brązu, w tym brązowym wieku żyli wielcy herosi: Herakles, Tezeusz?wiek brązowy był wiekiem wielkich bohaterskich czynów, które nigdy wcześniej ani później już się nie powtórzyły?
A potem nastąpił wiek żelazny, a ten trwa do dzisiaj?

Pozostałe artykuły o szkole i nauce:

Slowa kluczowe: fluorokrzemian glinu, kinesiotaping bielsko biała, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, osb stopfire, balayage kraków, trioxygen 5, Tanie multiplikatory, Usuwanie owłosienia żary, Szamba Betonowe Lesko, wałki pa66, redox extreme efekty

About author

Related Articles